Інофрмація


Пошук

Що таке чоловічий клатч?

  • 12 січня 2017 13:12:05
  • Переглядів: 1921

Чоловік клатч зображення картинка

Чоловічий клатч — це щось середнє, між гаманцем та барсеткою. Сучасні моделі клатча мають спеціальні відділення, призначені для:

  • грошових купюр;
  • кредиток;
  • візитних карток;
  • для документів;
  • смартфона;
  • ключів.

На сьогоднішній день, продається велика кількість чоловічих аксесуарів, які дозволяють людині виділитися серед всіх інших. Перш за все, до них відносять гаманці, барсетки, портфелі та саквояжі. Особливою популярністю за останні кілька років, став користуватися чоловічий клатч, який представляє собою невелику за розмірами сумку-гаманець.

Популярність

Клатч чоловіча зображення картинка

Популярність чоловічих клатчей цілком з'ясовна. Справа в тому, що такий аксесуар є показником респектабельності та приладдя до світу ділових людей. Таке придбання стане для чоловіка незамінним супутником, який дозволить людям скласти про нього перше враження. До того ж, аксесуар даного типу дозволяє зберігати в ньому такі речі як документи, телефон, ключі та банківські картки в порядку. Безпека особистих речей збережених в клатчі є відмінною, так як кожна модель може закриватися на блискавку.

Дизайн

Не можна не розповісти і про дизайн цих аксесуарів. Більшість сучасних моделей аксесуарів, виконані в класичному стилі. Таким чином, клатч цілком доречно підходить як для носіння ділового костюма, так і для носіння повсякденного одягу, наприклад, джинсів та футболки. Якщо ж говорити про вікові рамки чоловіків, які носять клатч, то вони необмежені. Такий аксесуар підходить як для молоді, так і для чоловіків похилого віку. Ряд якісних характеристик і дуже гарний дизайн сучасних чоловічих клатчів зробили даний аксесуар дуже популярним у всьому світі.

Якщо ви шукайте магазин, в якому можна купити чоловічий клатч за доступною ціною, то вам неодмінно слід відвідати каталог інтернет-магазину Портфельчик. В асортименті наших товарів представлені аксесуари вироблені провідними компаніями. Такі моделі змогли завоювати велику популярність серед чоловіків у всьому світі. Завдяки тому, що пропоновані товари мають високу якість виготовлення, а також цілком прийнятну вартість, ви неодмінно залишитеся задоволені зробленою покупкою і в разі необхідності, обов'язково повернетеся в наш магазин знову.