Інофрмація


Пошук

Екошкіра

  • 01 вересня 2017 18:40:17
  • Переглядів: 808

Екокожа — чи знаєте Ви про неї? Адже це далеко не кожзам, виготовлений зі штучних матеріалів, а високоякісна заміна натуральної, природної шкіри. У наш час виразно видно, що за допомогою найновішого технологічного виробництва екошкіра навіть в кілька разів краще натуральної шкіри за деякими характеристиками. Так, наприклад, хімічний склад шкірсировини взагалі не містить шкідливих добавок, що так корисно для здоров'я. А спостерігаючи за процесом використання екологічної шкіри, можна не помітити, що вона зовсім не виділяє небезпечних речовин.

Ми хочемо представити Вам обкладинки на ID паспорт, які стали так актуальні в наші дні, і звернути Вашу увагу на те, що вони зроблені з прямо-таки чарівної екокожі.

Екошкіра изображение картинка

Властивості

Важливою особливістю є те, що від екокожі у Вас не буде алергії, а також вона зовсім не пахне, тоді як штучна шкіра забезпечена досить-таки «запашним» поливинилхлоридом. До того ж, екошкіра воздухопроніцаєма і саме тому вона поглинає водяні пари прямо з повітря. Так само вона не нагріється сонцем, не затвердіє в лютий мороз, вона завжди буде м'якою та теплою на дотик.

  • міцність (використовуючи правильно, вона буде без розривів та потертостей);
  • вичинка (імітація натуральної шкіри);
  • на дотик м'яка та еластична;
  • морозостійка;
  • склад (екологічно чисті матеріали);
  • чистка (легка та проста).

Склад

В основі своїй шкіра містить бавовняну тканину, саме завдяки їй екологічна шкіра м'яка та гігієнічна, хоча вона все ж залишається в достатній мірі довговічною. Склад радує нас нешкідливими штучними речовинами (на основі целюлози) і поверх усього цього гладеньке поліуретанове спец покриття.

Має велике значення те, що у екокожі немає вад, які є у природної шкіри (колірні якості, виготовлення, нерівномірна товщ та інше).

Догляд

Доглядати за товарами з екошкіри слід так само акуратно, як і за натуральною шкірою. Щоб прибрати забруднення від кави, чаю або соку потрібно якомога швидше обробити модель зволоженою м'якою ганчіркою, не сильно натискаючи, а після всього насухо протерти. Якщо ж річ покрилася нальотом або брудом, пилом, то, випробувавши перший варіант і не отримавши результат, можна використовувати 40-50 відсотковий спиртово-водний розчин або ж нашатир. Всякі плями можна видалити, використовуючи спеціальні речовини для чистки не штучної шкіри, але дотримуючись їх інструкцій.

Екологічна шкіра це стильно та модно, сьогодні та завжди.