Інофрмація


Пошук

Захист RFID

  • 08 листопада 2017 11:51:45
  • Переглядів: 693

RFID - Це автоматичне, безконтактне зчитування інформації з вашого носія, паспорта, пропуску, проїзного квитка і звичайно банківської картки. Найбільш відома і зручна система зчитування PayPass, припала до душі споживачеві.

Ви приходите в магазин або банк, притулили картку до зчитувального терміналу, і операція з вашим носієм інформації пройшла успішна.

Прогрес не стоїть на місці. Разом з тим, з'являються бажаючі, не санкціоновано заволодіти вашою інформацією. Не чисті на руку кримінальні елементи стали застосовувати спеціальні приборчики, і їм ваш дозвіл абсолютно не потрібний.

STOP-RFID зображення картинка

Захист RFID: що ж робити запитаєте Ви?

А ми вам відповімо, якщо ви хочете, щоб не було крадіжок інформації з вашого чіпа, купуйте вироби на нашому сайті з позначкою STOP-RFID.

У таких виробах присутній захист RFID, шар спеціального покриття, який блокує дистанційне зчитування з вашого чіпа. Поки чіп на карті, паспорті або будь-якого іншого документа знаходиться у такому виробі, він захищений від будь-якого впливу на нього. На нашому сайті представлені гаманці, портмоне, кредитниці, тревел кейси з таким чудовим захистом.

Збереження ваших грошей або будь-якої іншої інформації, залежить тільки від Вас. Купуйте вироби з позначкою STOP-RFID.

Захист RFID зображення картинка