Дипломати

Код товару: 4755-07
Натуральна шкіра фото
Є відео фото
Розмір (см)

42x7x29

5 174 грн

Код товару: 8240-06
Натуральна шкіра фото
Є відео фото
Розмір (см)

45х9х35

10 439 грн

Код товару: 8456-06
Натуральна шкіра фото
Є відео фото
Розмір (см)

45х10.5х35

11 194 грн

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Дипломати

Кейси і дипломати для документів

 

          В інтернет -магазині Portfelchik ви можете підібрати і купити дипломати або кейси валізи з натуральної або штучної шкіри відповідного вам дизайну , кольору і конструкції. Ми пропонуємо продукцію таких відомих світових брендів , як Gufo , Milano і Pierre Cardin .

          Таким чином , якщо вам необхідно купити кейси валізи , розгляньте наш каталог і виберіть найкращу модель. Зокрема , якщо вам потрібні недорогі кейси , зверніть увагу на недорогі моделі Milano , виконані зі шкірозамінника . Незважаючи на те , що ціна їх досить низька , дані кейси валізи мають презентабельний зовнішній вигляд і хорошу місткість. Тим , хто шукає оптимальне рішення у вигляді дипломата з натуральної шкіри , інтернет магазин portfelchik.com.ua пропонує розглянути чорні шкіряні чоловічі дипломати фірми Gufo , ціни і можливості яких мають самі оптимальні співвідношення . Дані моделі мають дуже хорошу місткість.

          Якщо вам необхідно купити чоловічі дипломати , які відносяться до елітної категорії , зверніть увагу на моделі Pierre Cardin . Вони виконані зі шкірозамінника чорного кольору. Дані чоловічі шкіряні дипломати оснащені кодовими замками. Для тих , хто віддає перевагу купувати сумки кейси для документів з натуральної шкіри , наш магазин може запропонувати зручний і легкий кейс пілот Gufo . Доступна ціна та висока якість цих шкіряних кейсів припадуть до смаку багатьом покупцям .

          Отже, якщо вам необхідно купити чоловічі шкіряні дипломати або шкіряні сумки кейси , звертайтеся до каталогу інтернет магазину в Києві. Тут ви знайдете саме ту модель , яку шукали і яка ідеально підійде до вашого ділового стилю.