Кейси Gufo

Код товару: 2850-07
Натуральна шкіра фото
Є відео фото
Кейс шкіряний Gufo HB 819 BL виготовлений з натуральної шкіри чорного кольору. Шкіряний кейс Gufo..
Розмір (см)

40x8x29

Цена: 3 557 грн

Код товару: 2935-07
Натуральна шкіра фото
Є відео фото
Кейс шкіряний Gufo HB 819 BR виготовлений з натуральної шкіри кольору віскі. Шкіряний кейс Gufo м..
Розмір (см)

40x8x26

Цена: 3 557 грн

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Кейси Gufo

Дипломат і кейс Gufo

Як за зовнішнім виглядом визначити смак і стиль людей? Потрібно поглянути на їх одяг, взуття та аксесуари. Якщо ми бачимо людину, яка несе дипломат, то відразу розуміємо, що перед нами впевнена, надійна особистість.

Шкіряний дипломат - це одвічний показник достатку і авторитетності. Рівні лінії, різкі вигини, міцність і довговічність - ось те, що можна подумати, дивлячись на валізу дипломат.

Це дуже зручно у використанні і підходить практично для будь-яких професій: юриста, економіста, педагога. Всі, кому щодня доводиться носити з собою велику кількість паперів, документів та інших важливих речей, можуть сміливо вибирати сумку дипломат. Вони є різних розмірів і місткості, з набором додаткових кишеньок і відділень для кожної дрібниці, яку Ви захочете туди покласти. Особливістю є їх кодовий замок на дві засувки, хоча відкрити його Ви зможете швидко, однією рукою, вибираючи правильний код і натискаючи всього одну кнопку.

Помилково вважати, що це суто чоловіча приналежність, так як дипломат купити можуть і жінки, і чоловіки і обидві статі залишаються дуже задоволені придбанням.

Кейс є ще одним незамінним діловим атрибутом. Якщо професія зобов'язує Вас день у день брати в дорогу книги, розрахунки, акти і різну канцелярію, то шкіряний кейс - це саме те, що Ви шукали.

Продукт підійде як під піджак, так і під футболку, як під строгі туфлі, так і під новомодні кросівки. Кейс - це свого роду фасон унісекс всіх часів і народів. Певним плюсом можна назвати його внутрішнє відділення для документів, яке поділено на дві кишені і закріплено липучкою, щоб була можливість регулювати місткість кожного. Також присутній плечовий ремінь, за допомогою якого можна не перевантажувати кисті рук і класти в кейс ще більшої ваги.

Є конструктивні моделі, які застібаються на блискавку, а є солідні, які закриваються на «сто дверей і сто замків» - відділення з папером на свій замок, а основне - на два міцних кодових замка. Також такий кейс розроблений з верхнім завантаженням, що не менше практично.

Вибираючи дипломат і кейс в нашому інтернет магазині Ви не пошкодуєте ні секунди!

Автор: Егор Портфельчик