Інофрмація


Пошук

Жіночі гаманці зі шкіри ската

Жіночий гаманець River PR 71 чорний
Код товару: 5970-07
Матеріал: шкіра ската
Відео: є
3
Розмір (см): 11.5x10

Ціна: 2 688 ₴

Жіночий гаманець River R 872 G бежевий
Код товару: 6043-07
Матеріал: шкіра ската
Відео: є
1
Розмір (см): 11.5x8

Ціна: 3 136 ₴

Жіночий гаманець River PR 95 чорний
Код товару: 9617-07
Матеріал: шкіра ската
Відео: є
1
Розмір (см): 8.5x11.5

Ціна: 1 523 ₴

Жіночий гаманець River R 872 G-1 сірий
Код товару: 8552-07
Матеріал: шкіра ската
Відео: є
1
Розмір (см): 11.5x8

Ціна: 3 136 ₴

Жіночий гаманець River ZR 89 чорний
Код товару: 6058-07
Матеріал: шкіра ската
Відео: є
0
Розмір (см): 19x10

Ціна: 2 957 ₴

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Жіночий гаманець зі скату картинка

Жіночі гаманці зі шкіри ската, безсумнівно, запам'ятаються кожному, хто їх побачить на фото, відео, або в живу. Їх чарівний малюнок, який ніби витканий тисячами маленьких кравців, надає виробам солідності та елегантності. Водночас як би натякає, що володарка такої дрібниці глибока та витончена особа.

У наш час важко навіть уявити дівчину, у якої не було б гаманця, що вона дістає гроші з кишені, щоб купити щось і виймає дрібниця з дна сумки. Жіночий гаманець зі шкіри ската - це особлива річ і ті дівчата, у яких, безумовно, відмінний смак і неповторна грація, можуть не без гордості похвалитися наявністю такого незвичайного, витонченого і незамінного аксесуара.

Краса та місткість

Вироби всередині приємно дивують своєю місткістю та якістю. Зручні відділення для купюр, які дадуть можливість акуратно та рівно укласти банкноти, адже всім відомо, що гроші люблять не тільки рахунок, але і порядок. Зручні кишеньки для всіляких кредиток роблять гаманець жіночий зі шкіри ската потрібним і просто незамінним. Вам напевно сподобається відділення для дрібниці. Мініатюрна монетниця, яка закривається на:

  • міцну кнопку
  • блискавку
  • засувку, також відому як «поцелуйчики»

А власниця моделі з прозорим віконцем, безперечно, знайде ту, найдорожчу і важливу фотографію, яку зможе зберігати не тільки в серці. Адже ці почуття не купити за дзвінку монету.

Жіночі гаманці зі шкіри ската: радість в деталях

Жіночі гаманці зі шкіри ската дивують і радують своєю неповторною стильністю і барвистістю. Їх приємно тримати у руках, обмацуючи тонкий візерунок, їх рельєфну мозаїку, і не менш приємно ними користуватися. Шкіра ската заворожує своїм химерним орнаментом із зіркою посередині, що є доказом справжності товару. Вибираючи собі модель, обов'язково зверніть увагу на один винятковий зразок - шліфований гаманець. Він виділяється і прямо світиться на тлі інших - точений і ніжний.

Ви можете купити в інтернет-магазині Portfelchik, жіночі гаманці зі шкіри ската з доставкою по Києву і всій Україні. Вони не старять Вас, а так само не додадуть надмірної пафосності, це саме ті вироби, які ніколи не вийдуть з моди. Приємних покупок!