Портфелі зі штучної шкіри

Код товару: 2752-12
Є відео фото
Портфель чоловічий Professional 821.26 виготовлений зі штучної шкіри. Він має два основних відділ..
Розмір (см)

41.5x19x28

Цена: 730 грн

Код товару: 2754-12
Є відео фото
Портфель чоловічий Professional 831.10 виготовлений з кожзаменителя. Портфель передбачає одне осн..
Розмір (см)

38x7x25

Цена: 615 грн

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Портфелі зі штучної шкіри не просто прикраса

На відміну від жінок, для яких сумка є частіше прикрасою або доповненням до вбрання, у чоловіків це солідний аксесуар. Який призначений для активного і частого використання, зберігання паперів. Бувають різні види чоловічих сумок, серед яких дипломат кейс, а також портфель зі штучної шкіри, який дуже зручний, так як вміщує в себе безліч потрібних речей, але при цьому не займає багато місця.

Портфель зі штучної шкіри зображення картинка

Головна принадність портфеля зі шкірозамінника в тому, що в ньому можна носити папки, документи і при цьому не боятися, що вони помнуться або якось зіпсуються. Зазвичай такий вид сумок використовують чоловіки, які вважають за краще діловий стиль в одязі, що займають важливу посаду або просто бажаючі підкреслити свою солідність. Виготовляється портфель зі шкірозамінника та інших видів матеріалів.

Людині, у якого в даний момент немає можливості придбати більш дорогий виріб, а ходити з портфелем дуже хочеться або змушують обставини, ми пропонуємо купити портфель зі штучної шкіри. Чоловічий атрибут незмінно підійде будь-якій людині, який підкреслить переваги і силу.

Портфель кожзам: які бувають

Портфелі зі штучної шкіри можуть бути як класичного чорного кольору, так і в коричневій гамі. У них є одна маленька ручка і довгий ремінець, щоб нести портфель на плечі. Ще одна перевага того, що використовується шкірозамінник, полягає в тому, що доглядати за такою моделлю набагато простіше і не потрібно витрачати на це багато часу і сил.

У будь-якому портфелі має бути кілька відділень для документів, а також для мобільного телефону і портативного персонального комп'ютера. Щоб не опинитися в незручній ситуації, коли техніка не буде поміщатися в сумку, варто заздалегідь зробити примірку. Щоб ніхто не зміг залізти в портфель і витягнути з нього цінні папери або речі, у нього є надійні замки, застібки.

Портфель кожзам зображення картинка

Важливо, щоб портфель зі шкірозамінника, яким користується чоловік, вдало поєднувався з його шатами. Це стосується як питання кольору, так і самого фасону гардероба, оскільки є кілька типів портфелів, кожний з яких може підійде під свій стиль одягу. Наприклад, безкаркасний портфель не вимагає обов'язкової наявності ділового костюма, а може підійти і під більш молодіжні наряди. А людина, яка щодня використовує портфель, необхідно завжди одягатися в строгому стилі, так як з будь-яким іншим він абсолютно не виглядає і не поєднується. Хоча в цьому присутній свій плюс - такий зовнішній вигляд додає впевненості в собі.

Чоловічий портфель зі штучної шкіри - це актуальна, потрібна і престижна річ, носіть із задоволенням!