Інофрмація
Пошук

Туристичний рюкзак Ferrino Triolet 48+5 Black (75661LCC) чорний

Виробник: Ferrino
Код товару: 15833-19
Хочу знижку
Ціна: 4 140 ₴

 • Код товару: 15833-19
 • Наявність: Немає в наявності

Доставка
По Україні

По Україні

«Нова пошта»

Кур'єром по Києву

Кур'єром по Києву

До дверей - 50 грн.
До станції метро - 25 грн.

Самовивіз у Києві

Самовивіз у Києві

Попередньо зроблене замовлення можна забрати в офісі

Опис

Туристичний рюкзак Ferrino Triolet 48 + 5 Black (75661LCC) виготовлений з Polyester 300D Diamond Dobby чорного кольору. Це тканина з поліестеру з товщиною нитки 300D і високою щільністю переплетення. Тканина має структуру invisible ripstop, завдяки чому має високу зносостійкість і стійкістю на розрив. Чи не руйнується під дією ультрафіолетового випромінювання. Просочення робить тканину водостійкою.

Особливості моделі:

 • Обсяг, л: 53 (48 + 5)
 • Вага, кг: 1.6 (0.95 кг без знімного верхнього клапана, знімного каркаса, знімного поясу на стегнах і додаткових строп)
 • Підвісна система: Hollow Back System + Air Convector Tech Back
 • Каркас: напівтвердий, знімний, складається з Т-образною металевої пластини анатомічної форми і поліетиленовою панелі, які забезпечують правильне і рівномірне перерозподіл ваги, сприяють підтримці правильного положення хребта при ходьбі, при цьому зберігаючи легкість всієї конструкції.
 • Спина: завдяки системам Hollow Back System і Air Convector Tech Back є м'якою, але при цьому пружною і добре вентильованої. Гофрована, перфорована підкладка з EVA-піни і покриває її сіткова тканину створюють між спиною користувача і спинкою рюкзака постійний рух потоку повітря по мікровентіляціонним каналах. Валики з м'якою пенополиуретановой підкладкою обшиті дихаючої сітчастої тканиною.
 • Плечові лямки: регульовані по висоті, анатомічної форми з м'якої пенополиуретановой підкладкою, обшиті дихаючої сітчастої тканиною, мають систему петель для фіксації патрубка гідратаціонной системи або підсумків.
 • Пояс на стегнах: знімний, регульований по натягу, з двома об'ємними кишенями на блискавці.
 • Нагрудна стяжка: знімна, регульована по висоті з еластичною вставкою і вбудованим свистком.
 • Hollow Back System - підвісна система, основна перевага якої полягає в забезпеченні високого рівня вентиляції спинки, шлеек і стегнах поясу, завдяки наявності наскрізних вентиляційних отворів в м'якій гофрованої підкладці з EVA-піни, а також завдяки використанню зовнішньої оболонки з міцної воздухопроницаемой сітки.
 • Air Convector Tech Back - відмінно вентильована, ергономічна спинка рюкзака з сітчастої тканини. Пінополіуретанова основа у вигляді подушок має подвоєну жорсткість, і, при цьому, забезпечує високу повітропроникність. Вентиляційні канали та великі осередки сітки легко пропускають свіже повітря до спини і відводять зайву вологу. Каркас знімний, завдяки чому полегшений рюкзак можна упаковувати, як безкаркасний з внутрішнім розташуванням каремата. Спинка доповнюється знімним поясом на стегнах для розподілу навантаження і забезпечення стабільності при ходьбі.
 • Removable Belt - дана система має на увазі наявність на стегнах ременя, який протягується в спеціальний отвір в спинці рюкзака і надійно кріпиться на текстильній застібці Velcro (липучка). Залежно від конкретного використання рюкзака, стегнах ремінь може бути легко від'єднаний або приєднаний до рюкзака, змінюючи вагу, а також і функціонал рюкзака від міського до похідного. У даній моделі після від'єднання широкого пояса бічної підтримки залишається ремінь, який може бути захований або використаний у вигляді поясу на стегнах.
 • Front Access (Vertical) - фронтальний вхід у вигляді вертикальної блискавки в центральній частині рюкзака відкриває доступ до вмісту основного відділення рюкзака. У випадках, коли необхідно максимально швидко знайти будь-яку річ в основному відділенні рюкзака - вертикальний фронтальний вхід просто не замінимо. Також вертикальний фронтальний вхід цілком зручний для упаковки рюкзака. У даній моделі блискавка двостороння, що дозволяє легко відкривати рюкзак як зверху, так і знизу.
 • Side Holders - трехточечная бічна система фіксації лиж. Фіксатор складається з трьох пар регульованих бічних компресійних стяжок, що дозволяють регулювати довжину стропи. Верхні і середні стяжки оснащені фастексами. При необхідності, лижі можуть бути додатково зафіксовані додатковими стропами, що була надана. Дана система кріплення, по суті, поєднана з бічними компресійними стяжками і дозволяє пристібати не тільки лижі, а й іншу необхідну екіпіровку.
 • Side Compression - бічні компресійні стяжки рюкзака можуть використовуватися для кріплення з боків рюкзака такого спорядження, як туристичний килимок, трекінгові палки, лижі, що дуже важливо, коли внутрішній простір рюкзака вже зайнято. Також компресійні стяжки можуть використовуватися за призначенням для утяжки і зменшення зовнішнього обсягу запакованого рюкзака. Даний рюкзак оснащений шістьма стяжками, чотири з яких мають фастекси, що дозволяють регулювати довжину стропи.
 • Rope holders - кріплення для мотузки - це п'ять ременів, три з яких з фастексами, призначені в першу чергу для фіксації мотузки на рюкзаку. Центральна стяжка розміщена зверху під клапаном рюкзака, і по парі ременів розміщено по боках рюкзака. Навіть якщо мотузка не використовується в поході, стяжки можуть бути використані в якості компресійних ременів або для кріплення екіпіровки невеликого діаметра, такий, як килимок або трекінгові палиці. В даному рюкзаку кріплення для мотузки суміщені з кріпленнями для лиж і бічними стяжками.
 • Removable Straps - рюкзак поставляється в комплекті з двома довгими стропами, що закінчуються трьохщільна пластиковими лямками Duraflex®. Стропи використовуються для кріплення такого спорядження, як сноуборд, гірські або бігові лижі, снігоступи. Стропи можуть бути зафіксовані на спеціально призначених петлях або лямках рюкзака, а також на будь-яких інших рюкзачних лямках підходящої ширини.
 • Ice-axe holders (2) - тримачі для льодорубів розміщуються у верхній і нижній частині фасаду альпіністського рюкзака і, являють собою комбінацію нижніх регульованих петель з лямками і верхніх еластичних стяжок з стопери. Такі власники дозволяють надійно фіксувати льодоруби і не завантажувати ними внутрішній простір рюкзака. При необхідності власники можуть бути використані і для кріплення трекінгових палиць. Даний рюкзак має дві пари кріплень для льодоруба, суміщених з кріпленнями для трекінгових палиць.
 • Trekking poles holders (2) - тримачі для трекінгових палиць розміщуються у верхній і нижній частині фасаду Трекінгові рюкзака і, являють собою комбінацію нижніх регульованих петель з лямками і верхніх еластичних стяжок з стопери. Такі власники дозволяють надійно фіксувати трекінгові палки і не завантажувати ними внутрішній простір рюкзака. Даний рюкзак має дві пари знімних кріплень для трекінгових палиць, поєднаних з кріпленнями для льодорубів.
 • Collapsible Loops - багатофункціональна фурнітура у вигляді регульованих нижніх і верхніх петель, які можуть бути заховані всередину спеціальних прорізів на фасаді рюкзака в разі якщо не використовується. Таким чином, ці петлі точно не будуть чіплятися за гілки дерев в поході.
 • Inside Holders - так звані внутрішні власники являють собою дві вузькі стропи на текстильній застібці velcro, розміщені з боків спинки рюкзака зсередини. Ці власники використовуються для надійної фіксації всередині такого спорядження, як складні трекінгові палки, лавинний зонд, лавинна лопата, сокира та ін. Особливо зручно використовувати внутрішні власники, коли особливості місцевості або складність походу не дозволяють розмістити навісне обладнання зовні рюкзака.
 • Gear Loops - Спеціальні петлі на рюкзаку, призначені для навішування додаткового обладнання. Петлі виконані з міцних нейлонових строп, надійно вшитих в фасад рюкзака з метою забезпечення більшої надійності, а головне зручності навішування і швидкого знімання такого обладнання, як фляги, чашки, альпіністські відтягнення, альпіністські карабіни та ін.
 • Compatible H2O Bag - даний рюкзак сумісний і може бути оснащений фірмовою гідратаціонной системою Ferrino ємністю один, два або три літри, або будь-який інший питний системою відповідного літражу. Рюкзак має необхідне відділення для розміщення і петлю для кріплення питної системи, а також всі необхідні отвори і затискачі для фіксації питного патрубка.
 • Chest Strap Whistle - замість звичайного фастекса на грудної стяжки рюкзака розміщений фастекс з вбудованим свистком. Свисток дозволяє подавати розпізнавальні сигнали для визначення місцезнаходження, а також подавати звукові сигнали S.O.S. В екстремальних умовах не завжди вистачає сили голосу, щоб подати сигнал необхідної гучності, а свисток, що дуже зручно, завжди знаходиться під рукою.
 • SOS instructions - всередині рюкзака розміщена нашивка або таблиця з інструкцією про правила візуальної або звукової подачі міжнародних сигналів лиха, а також про подання сигналу про те, що допомога не потрібна. Інструкцією передбачені правила подачі сигналу літакам, гірничорятувальним службам, а також телефони служб порятунку в Європі і США.

Характеристики
Додаткові характеристики
Тип рюкзака туристичний
Основні характеристики
Матеріал поліестер
Колір чорний
Країна бренду Італія
Країна виробника Китай
Каркас Напівжорсткий
Розмір середній
Гарантія 2 роки
Розміри та вага
Розмір (см) 75x33x23
Об'єм, л 53
Вага, кг 1.6
Запитання - відповідь (0)
Відгуків (1)

Написати відгук