Екошкіра

  • 01 вересня 2017 18:40:17
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 250
  • 0

 Екошкіра - чи знаєте Ви про неї? Адже це далеко не кожзам, виготовлений зі штучних матеріалів, а високоякісна заміна натуральної, природної шкіри.

           У наш час виразно видно, що за допомогою самого нового технологічного виробництва екошкіра навіть у кілька разів краще натуральної шкіри за деякими характеристиками. Так, наприклад, хімсклад шкірсировини взагалі не містить шкідливих добавок, що так корисно для здоров'я. А, спостерігаючи за процесом використання екологічної шкіри, не можна не помітити, що вона зовсім не виділяє небезпечних речовин.

           Ми хочемо представити Вам прикольні обкладинки на паспорт, які стали так актуальні в наші дні, і звернути Вашу увагу на те, що вони зроблені з прямо-таки чарівної екокожі.

           Важливою особливістю є те, що від екошкіра у Вас не буде шкірних подразнень, алергії, а також вона зовсім не пахне, тоді як штучна шкіра забезпечена досить-таки «запашним» полівінілхлоридом. Вдобавок, екошкіра воздухопроніцаєма і саме тому вона поглинає водяні пари прямо з повітря. Прикольні обкладинки на паспорт з екологічної шкіри не нагріються сонцем, що не затвердіють в лютий мороз, вони завжди будуть м'якими і теплуватим на дотик.

          Властивості екокожі - це міцність (використовуючи вірно, буде без розривів і потертостей), вичинка (імітація натуральної шкіри), на дотик м'яка і еластична, морозостійкість, склад (екологічно чисті матеріали), чистка (легка і проста).

           Все, що було перераховано вище, робить наші прикольні обкладинки для документів, виготовлені з екокожі, істотно значущими і виключними. А надійність матеріалу і легкість догляду за ним забезпечить Вам достатньо довгий час служби обкладинок і нескладність експлуатації.

В основі своїй шкіра містить бавовняну тканину, саме завдяки їй екологічна шкіра м'яка і гігієнічна, хоча вона все ж залишається в достатній мірі довговічною. Склад екокожі радує нас нешкідливими штучними речовинами (на основі целюлози) і поверх усього цього гладеньке поліуретанове спецпокриття.

Має велике значення те, що у екокожі немає вад, які є у природної шкіри (колірні якості, виготовлення, нерівномірна товщі та інше).

Патріотичні обкладинки на паспорт, зроблені з екологічної шкіри, за багатьма ознаками навіть краще, ніж натуральні прообрази, та й ціна таких обкладинок менше.

           Доглядати за товарами з екошкіри слід так само акуратно, як і за натуральною шкірою. Щоб прибрати забруднення від кави, чаю або соку потрібно якомога швидше обробити модель зволоженою м'якою ганчіркою, не сильно натискаючи, а після всього насухо протерти. Якщо ж штучка покрилася нальотом або брудом, пилом, то, випробувавши перший варіант і не отримавши результат, можна використовувати 40-50 відсотковий спиртово-водний розчин або ж нашатир. Всякі більш старі плями можна видалити, використовуючи спеціальні речовини для чищення неіскуственной шкіри, але дотримуючись їх інструкцій.

           А для того, щоб прикольні обкладинки для документів служили Вам якомога довше, ми рекомендуємо час від часу, так би мовити, шліфувати Екошкіра всілякими просоченнями для натуральної шкіри, які відштовхують воду, особливо важливий цей процес для світлих тонів шкіри.

           Екологічна шкіра - стильно і модно сьогодні і завжди.

Автор: Егор Портфельчик