Купити портфелі

  • 11 вересня 2017 13:37:55
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 167
  • 0
Для ділової людини важлива кожна деталь його образу. Крім якісного костюма і гарного взуття, важливе значення має сумка, яку він використовує. Найкраще свій діловий стиль підкреслить той, хто вирішить купити портфелі хорошої якості. Він може бути як жіночим, так і чоловічим. Спочатку (ще в ХIV столітті) він використовувався для того, щоб переносити гроші і дорогоцінні камені і був як м'яка сумка. Лише з часом, коли представникам деяких професій ( банкіри , юристи ) потрібно було носити з собою багато паперів, сумка стала жорсткою, щоб у ній нічого не мялось.
          Для сучасної людини купити портфелі - не проблема, так як вибір дуже широкий і є можливість підібрати річ на будь-який смак і відповідно до фінансових можливостей. Портфелі виготовляються з декількох видів матеріалів. Це може бути синтетика, замінник шкіри і натуральна шкіра. Найнадійніший і презентабельний варіант - це шкіряний портфель. Шкіру використовують різну, найчастіше телячу. Але незалежно від її виду, важливо щоб вона була дуже якісно виділена і гладка або ж дрібнозерниста. Саме це робить її міцною. Тому прослужити портфель з такого матеріалу зможе набагато довше, ніж той, що зроблений хоч і з високоякісного, але все ж замінника.
          Колірна гамма не обмежується одним лише класичним чорним кольором. Купити портфелі можна бордового, рудого, коричневого відтінку, але при цьому важливо, щоб йому відповідав колір взуття. Крім того, варто звернути увагу на функціональність представленої моделі. Портфель не повинен бути схожим на величезну валізу, але зобов'язаний вміщувати в себе необхідні речі (папери, телефон, диски тощо). Найкраще, якщо ручка у такого аксесуара надійно закріплена і виготовлена ​​зі шкіри, так як пластик дуже недовговічний.
          Щоб портфелі прослужили довше, потрібно за ними доглядати. Шкіряний виріб боїться вологи, тому варто обробити його спеціальним водовідштовхувальним засобом, а якщо все ж краплі води (дощу) потрапили на нього, то бажано протерти м'якою сухою тканиною. Феном користуватися не рекомендується, адже струмінь гарячого повітря може зіпсувати його природний блиск. А щоб не пошкодити поверхню або чи не поставити плям, не варто занадто ретельно терти портфель під час очищення його від бруду і пилу. Досить легких рухів, а якщо пляма неможливо прибрати самостійно, то краще віддати сумку в хімчистку.

Автор: Егор Портфельчик