Захист RFID

  • 08 листопада 2017 11:51:45

RFID - Це автоматичне, безконтактне зчитування інформації з вашого носія, паспорту, пропуску, проїзного квитка і звичайно банківської картки. Найбільш відома і зручна система зчитування PayPass, припала до душі споживачеві.

Ви приходите в магазин або банк, притулили картку до зчитувального терміналу, і операція з вашим носієм інформації пройшла успішна.

Прогрес не стоїть на місці. Разом з тим з'являються бажаючі не санкціоновано заволодіти вашою інформацією. Чи не чисті на руку кримінальні елементи стали застосовувати спеціальні приборчики, і їм ваш дозвіл абсолютно не потрібний.


І що ж робити запитаєте Ви?

А ми вам відповімо, якщо ви хочете, щоб не було крадіжок інформації з вашого чіпа, купуйте вироби на нашому сайті з позначкою STOP-RFID.


У таких виробах присутній шар спеціального покриття, який блокує дистанційне зчитування з вашого чіпа. Поки чіп на карті, паспорті або будь-якого іншого документа знаходиться в такому виробі, він захищений від будь-якого впливу на нього. На нашому сайті представлені гаманці, портмоне, Кредитниці, тревел кейси з такою чудовою захистом.

Збереження ваших грошей або будь-який інший інформації, залежить тільки від вас. Купуйте вироби з позначкою STOP-RFID.