Парасолька гольфер Fulton

Код товару: 10000-01

1 150 грн

Код товару: 10001-01

1 200 грн

Код товару: 10002-01

1 550 грн

Код товару: 10004-01

1 550 грн

Код товару: 10003-01

1 550 грн

Код товару: 10005-01

2 050 грн

Код товару: 10006-01

2 050 грн

Код товару: 10007-01

1 390 грн

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Парасолька гольфер Fulton - щось більше, ніж просто надійний захист від дощу: це аксесуар з особливою філософією!

Перша асоціація з назвою згаданої моделі з лінійки продукції Fulton, звичайно, пов'язана з гольфом - престижною грою джентльменів. Так, мова йде про моделі парасольки, конструкція якого була розроблена спеціально для учасників спортивної гри, винахід якої приписується шотландцям.

Оскільки правила гольфу припускають знаходження гравців на великому полі під відкритим небом, далеко від будь-яких укриттів, їх роль взяли на себе особливі вітростійкі моделі з великим куполом з міцної тканини. Було це давно, а зараз парасолька Fulton - вибір шанувальників активного способу життя і стильних аксесуарів.


Якщо ви перебуваєте в пошуку моделі з максимально надійною конструкцією, здатною протистояти серйозним капризам природи, віддайте перевагу вибору гольфери Fulton:


  • в цій лінійці представлені моделі різного розміру, виконані в різних колірних рішеннях;
  • купол виготовляється з надміцного матеріалу - фибергласса;
  • деталі каркаса цих виробів виробляються зі сталі, а сама конструкція продумана так, щоб забезпечувати власнику парасольки максимальний захист при шквалистим вітром;
  • під такою парасолькою можна сховатися, не боячись промокнути, навіть якщо дощ йде «стіною».

Моделі гольфери давно вже стали культовими, проте компанія як і раніше працює над оновленням і вдосконаленням модельного ряду. Так сьогодні в асортименті Фултон є не тільки улюблені багатьма класичні моделі, а й легкі парасольки з великим прозорим куполом, готовим укрити під своїм покровом кілька людей.

Бренд випускає моделі з вигнутими і прямими ручками. Вони мають прогумовану поверхню з насічками для гарантії можливості утримання при сильних поривах вітру. Завдяки глибокому куполу напівкруглої форми під такою парасолькою, як під надійним дахом, може сховатися двоє людей.

Даний аксесуар купують і для особистого використання, і для представницьких цілей. Фірмова парасолька гольфер Fulton виручить в негоду під час заміської прогулянки або відвідування заходу, який проводиться на відкритому повітрі. Наявність такої парасольки для супроводу VIP-клінтів і гостей в негоду - завжди показник статусу компанії.


Віддаєте перевагу купувати аксесуари бездоганної якості? Замовте парасольку Fulton!