Інофрмація


Пошук

Як вибрати жіночий гаманець?

  • 27 червень 2021 18:45:01
  • Переглядів: 204

Як вибрати жіночий гаманець?

Для сучасної жінки, користування гаманцем давно не обмежується простою функцією зберігання валюти. Все більше його використовують у якості елегантного доповнення, підкреслюючи імідж власниці. Як доповнення до сумочки, елегантного взуття, ювелірних виробів та різноманітного одягу. Мода теж не стоїть на місці — вона розвивається. Хоча даний аксесуар споконвіку був чоловічим, зараз саме гаманці для жінок мають велику різноманітність фактур, розмірів, дивовижних форм, безлічі кольорів та типів.

Щороку жінки стикаються з новими моделями, які перевертають модний світ і ломають голову над питанням який же вибрати жіночий гаманець. Виробники приготували для модниць великий вибір з них різних кольорів, з барвистими принтами, різних конфігурацій і розмірів. Завдяки різноманітним матеріалам, можна знайти модну модель в будь-якій ціновій категорії.

Основні правила вибору жіночого гаманця:

  • Насамперед визначте для чого вам портмоне. Вам потрібна повсякденна модель або для виходу у світ. Аксесуари для щоденного використання зазвичай з мінімальним декором без бісеру або перлів. Вечірні модні аксесуари мають яскраві кольори та різноманітні форми.
  • Ціна має значення. Наприклад, в цьому сезоні використовується модна шагрень та екзотична шкіра. Дешевші варіанти, але не менш модні, зроблені з матеріалів штучного походження.

Орієнтуємося на колір

Для жінок, що віддають перевагу яскравим кольорам, звичайно, дотримуватися даного східного вчення не потрібно, оскільки вони ні в якому разі не будуть носити моделі «нудних» кольорів. Тут найкращим подарунком буде жіночий гаманець яскравих граючих забарвлень, і підбирати тональність потрібно під одяг, взуття, сумочку та інші аксесуари. Ще краще, якщо є можливість, звичайно, - купити кілька моделей різних кольорів, адже як кажуть жінки: «сумочок багато не буває». А для кожної сумочки потрібен і свій колір виробу.

Підбираючи дамський гаманець ультрамодний для даного сезону потрібно зосередити інтерес на класичні, а також яскраві кольори. Крім того, дизайнери рекомендують вибирати аксесуари в таких кольорах:

  • бурих;
  • апельсинових;
  • волошкових;
  • лавандових.

Особливу увагу варто звернути на відтінки хакі.

Традиційний темний колір залишається популярним у будь-який час року. В такому випадку жіночі гаманці вирішили диверсифікувати, створюючи темну верхню частину, а всередині вони використовували яскраві кольори обробки. Зовнішній вигляд доповнений гравюрами з малюнком квітів, тварин, абстракцій, візерунків і орнаментів, фотографій знаменитостей.

Який матеріал краще?

Для виготовлення зараз використовують величезну кількість матеріалів. Натуральний матеріал давно перестав бути одноосібним лідером серед дизайнерів, гладкі або фактурні, тисненням тканини, велюр і замша увійшли в пік моди. Вибираючи матеріал з якого буде зшитий ваш жіночий гаманець, важливо враховувати, те, що вироби з натурального матеріалу будуть радувати вас набагато більше часу, ніж синтетичні. А перевагою ненатуральних матеріалів є їх більш доступна ціна.