Інофрмація


Пошук

Fulton Umbrellas

Fulton Umbrellas

Fulton Umbrellas пишається тим, що сьогодні є найбільшим постачальником якісних парасольок та дощовиків в Великобританії. Це компанія справжніх фахівців, коли справа доходить до парасольок, вони пристрасно прагнуть розсунути межі розвитку в боротьбі з несприятливою погодою.

Якість є наріжним каменем успіху цієї компанії. Бренд використовує тільки матеріали найвищої специфікації та строгі інженерні стандарти, перш ніж красиво обробити кожен продукт вручну.

Головна мета фірми - «скрасити ваш день», пропонуючи вам широкий асортимент засобів захисту від дощу, що відповідають вашим конкретним вимогам. Дана компанія прагне поєднувати забавний та модний дизайн з якісними матеріалами та майстерністю, щоб ви могли насолоджуватися вашою парасолькою Fulton раз по раз.

Fulton: інновації

Прагнення компанії до надійності і ефективності, а також її захоплення поліпшеною конструкцією каркаса парасольки привели до того, що бренд став піонером в області спеціального обладнання і виробничих процесів для підвищення якості, і раціоналізації виробництва парасольок таким чином, якого індустрія парасольок ніколи раніше не бачила.

Грунтуючись на тих же основних принципах досконалості та інновацій, компанія Fulton в даний час є світовим брендом дощового одягу, який щорічно захищає мільйони людей від дощу в Європі, США, Канаді, Росії, Азії та на Близькому Сході і Австралії.

Бренд пишається тим, що всі парасолі Fulton проходять суворі випробування на міцність, безпеку і довговічність. Вони навіть проводять випробування на екстремальні навантаження в аеродинамічній трубі в Імперському коледжі в Лондоні. Крім того, завдяки багаторічному досвіду вони розробили унікальний спектр процедур контролю якості, щоб гарантувати, що всі парасолі відповідають стандартам продуктивності.

У ногу с часом

Натхненні подіумами в Нью-Йорку, Мілані, Парижі та Лондоні, досвідчені власні дизайнери Fulton вміло переводять найсучасніші тенденції моди на парасолі і дощовики. Привабливі сезонні колекції включають в себе останні дизайнерські тренди, зберігаючи при цьому складні і збалансовані пропозиції, щоб кожен міг підібрати модель по своєму бюджету та смаку.

Вибирайте парасолі від компанії Fulton на нашому сайті, ви будете здивовані великим асортиментом, акційними пропозиціями і знижками.


Показано з 1 по 15 з 315 (всього 21 сторінок)