Ремені чоловічі

Код товару: 13813-04
Зроблено в Україні фото
Натуральна шкіра фото
Розмір (см)

120x4

1 050 грн

Код товару: 13814-04
Зроблено в Україні фото
Натуральна шкіра фото
Розмір (см)

120x4

1 050 грн

Код товару: 13815-04
Зроблено в Україні фото
Натуральна шкіра фото
Розмір (см)

110x3.3

950 грн

Код товару: 13816-04
Зроблено в Україні фото
Натуральна шкіра фото
Розмір (см)

110x3.3

950 грн

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Ремені чоловічі

Ремені чоловічі шкіряні

           Чоловічі ремені для брючних штанів і для джинсів. З одного боку, ремінь - це просто багатофункціональна частина гардероба, яка підтримує штани, а з іншого - це невід'ємна деталь чоловічого іміджу. Вважається, що потрібно сповна платити за: гаманець, черевики і ремінь, британці ж говорять про це так: «не варто економити на трьох шкіряних речах - черевиках, гаманці і ремені». Ремені чоловічі шкіряні класифікують на повсякденні і класичні.

           Ми представляємо Вам класичні чоловічі ремені стандартних кольорів - коричневого або чорного, ширина такого виробу менше, ніж у повсякденного. Що ж стосується пряжки, то вона виконана в стриманому вигляді, прямокутної форми, сріблястого або золотого кольору, помірного розміру. По суті, якщо говорити про обсяг пряжки, то тут простежується закономірність, що чим більше пряжка, тим менш офіційний вигляд буде мати ремінь, хоча це анітрохи не применшує стильності такого аксесуара.

           Чоловічі ремені зі шкіри в першу чергу необхідно перевіряти на якісність сировини, з якої він зроблений. Існує загальне правило: чим міцніше матеріал, з якого виготовляли товар, тим довше і надійніше він Вам прослужить в майбутньому. Проведіть нігтем по внутрішній стороні товару і, якщо зберігся відбиток, то це говорить про те, що шкіра м'яка і міцна, а значить, матерія має чудову якість.

           При виборі ременя під джинси майже для всіх головним критерієм є бренд. Ремені чоловічі шкіряні представлені в різноманітному асортименті: екзотичні види шкіри, а саме шкіра страуса або змії, деяких різновидів рептилій та інші. Такі моделі ременів можуть залучати додаткову увагу до Вашої талії своєю винятковістю і колоритністю, а у випадку, якщо для Вас це не бажано, то у нас присутні досить багато виробів з іншого матеріалу. Плетені чоловічі ремені підійдуть для будь-якої ситуації, будь-якої події та заходи. Також є атрибути із замші - дуже відомого матеріалу, який буде ідеально і солідно виглядати.

           Наш інтернет магазин пропонує купити Вам ремені чоловічі шкіряні, які підкреслять Вашу індивідуальність і незалежність. І не забувайте, що ми привозимо для Вас товар в Київ, Харків, Одеса та інші міста України.

Автор: Егор Портфельчик