Інофрмація


Пошук
Отримайте додаткову знижку 5% на всі Zippo. Промокод: 555666

Історія запальнички Zippo

  • 11 вересня 2017 15:14:53
  • Переглядів: 801

Історія створення запальнички Zippo дуже цікава. У 1932 році в місті Бредфорд (Америка) молода людина на ім'я Джордж Блейсделл, яка була одним із власників фірми, що виробляє просте обладнання для добування нафти, розмовляючи зі своїм другом, зауважив, що той насилу намагається відкрити свою запальничку та прикурити. Саме цей момент став поворотним у долі Джорджа. Він вирішив зайнятися виробництвом запальничок, але таких, які будуть дуже надійними та якісними. Для цього він удосконалив австрійську модель запальнички, яку взяв за основу. Він зменшив її розміри (щоб можна було тримати її в долоні). Та зробив так, щоб відкривати і закривати кришку було зручно однією рукою. Корпус змінив на хромований, попрацював над коліщатком та кременем.

Logo zippo зображення картинка

Назва «Zippo» пішла від слова «зіпер», яким в той час називали ковзаючу блискавку, що тільки з'явилася. Блейсделлу так імпонувало звучання цього слова, що і власний виріб він вирішив назвати схожим. Запальничка вийшла дуже якісною та надійною, справи пішли вгору буквально відразу. І по сьогоднішній день якість продукції компанії «Zippo» залишається таким же високим.

Дизайн та стиль

Запальнички Zippo практично зберегли свій первісний вигляд, але деякі моделі видозмінилися, в них додалося фарб, блиску, витонченості. Стали випускати спеціальні тематичні та колекційні моделі. Всі запальнички, починаючи з найперших, позначені спеціальним штампом на денці з фірмовим знаком і датою випуску. Деякі можуть також містити інформацію про матеріал, з якого зроблені запальнички. Саме цей штамп є ознакою того, що виріб справжій.

Матеріали

Виготовляються запальнички даної фірми з різних сплавів (мідних, латунних, хромонікелевих). Є також моделі, зроблені з дорогоцінних матеріалів (золота, срібла), титану або міді. Крім того, бувають вироби, які оброблені деревом, шкірою та іншими декоративними матеріалами. За час свого існування фірма заслужила довіру та пошану, тому по праву є символом якості і надійності для американців. Вироби фірми часто згадуються та використовуються у фільмах.

Zippo дерево зображення картинка

Серії запальничок Zippo (Зиппо)

Запальнички поділяються на такий модельний ряд:

Створено спеціальний музей, де зібрано найрізноманітніші запальнички Zippo, починаючи з найперших моделей та закінчуючи сучасними. І всі вони працюють по сьогоднішній день. А за підрахунками фахівців до 2007 року (75-річний ювілей фірми) вже було випущено близько 450 мільйонів запальничок.

 
Отримайте додаткову знижку 5% на всі Zippo. Промокод: 555666