Запальнички Zippo Pipe для трубок

ПОДАРУНОК
Код товару: 3083-11

686 грн

ПОДАРУНОК
Код товару: 3131-11

735 грн

-15 %
Код товару: 3320-11

1 225 грн 1 041 грн

ПОДАРУНОК
Код товару: 7490-11

931 грн

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Запальнички Zippo Pipe - для розпалювання трубки

Серія запальничок Zippo Pipe - була створена спеціально для цінителів куріння трубки. Відмінною особливістю в цій серії є отвір для полум'я. У класичних моделях отвір зверху, а ось в моделях Pipe, отвір збоку. Що дозволяє зручно використовувати запальничку в горизонтальному положенні. У такому положенні полум'я через один з отворів виходить вгору. Але якщо притулити трубку до протилежного отвору, яке знаходиться знизу, та зробити пару затяжок, то полум'я опуститься вниз. Така конструкція дозволяє не обпалювати пальці і власне саму трубку.

Запальнички Zippo Pipe для трубок зображення картинка

Ліва - Pipe, права - класична

Що можна розпалити запальничкою zippo pipe

  • курильну трубку;
  • сигарети;
  • сигари;
  • свічки.

Як збільшити варіанти дизайну трубкових запальничок

Якщо подивитися каталог трубкових запальничок, то можете звернути увагу на невеликий асортимент моделей. Але це не біда. Внутрішня частина (інсерт) підходить до будь-якого корпусу класичних запальничок Zippo. Що дозволить вам вибрати саме той дизайн, який ближче вам

Запальнички для трубок серії Pipe - це відмінний, та головне зручний аксесуар для людей які вважають за краще трубку замість сигарет.

Секрет: що б смак тютюну не псувався від бензинової запальнички, потрібно використовувати тільки оригінальне паливо Zippo.