Запальнички Zippo (Зиппо)

Запальнички Zippo - Бренд відомий усьому світу

          Давайте поставимо питання першому зустрічному, що таке Zippo? Ми впевнені, що складно буде знайти людину, яка б, не знайшов що відповісти. Так, більшість знає світового лідера який виробляє бензинові ветрозащищенна запальнички Zippo. Адже все починалося менше ста років тому. Тридцяті роки минулого століття, США, місто Бредфорд штат Пенсільванія. В Америці настав період "Великої Депресії". У невеликому клубі, де збиралися місцеві жителі поговорити про політику, потанцювати і просто відпочити від натовпу на них проблем, знаходився, тоді ще нікому невідомий Джордж Блейсдепл. Вдосталь Натанцювавшись і статут від розмов про політику, він вийшов перекурити на свіже повітря. Там він і застав свого друга який намагався зняти кришку зі своєю австрійською бензинової запальнички. Друг був досить забезпеченою людиною і у Джорджа виникло питання, чому ти не хочеш купити собі більш презентабельну запальничку? Знявши кришку з запальнички, він запалив її при досить сильному вітрі і відповів, тому що вона працює. Так з'явилася ідея створення простих у зверненні, надійних у використанні бензинових ветрозащищенна запальничок. Ось зразок австрійської запальнички , який послужив прототипом для створення Zippo.

          І так в 1932 році була заснована компанія Zippo Manufacturing Company яка виготовляла запальнички Zippo. Звідки з'явилася назва Zippo? Джорджу Блейсдеплу дуже сподобалося нове на ті часи слово зіпер, але воно було запатентовано. Тоді він почав підбирати схоже за співзвучністю слово і зупинився на Zippo. З тих пір і почав свій шлях всесвітньо відомий бренд "Запальнички Zippo". Розробляючи свою конструкцію запальнички zippo, Джордж врахував всі недоліки австрійського аналога. У першу чергу він зменшив розмір запальнички zippo і поставив верхню кришку на петлі. Це дозволило використання запальнички zippo однією рукою, що як ви самі розумієте і дало велику перевагу перед іншими аналогами. Зробивши ще ряд удосконалень, компанія Zippo випустила першу партію бензинових запальничок Zippo. Нижче показано як вона виглядала.

          З перших днів випуску запальнички zippo були підкріплені довічною гарантією. Девіз компанії "Zippo працює або ми її полагодимо безкоштовно". У середині тридцятих років, на запальнички Zippo розміщували перші рекламні логотипи. Це був логотип компанії Kendal. Невелика партія в п'ятсот штук, яка цінується серед колекціонерів, додала іміджу і популярності компанії. Так стали з'являтися різні рекламні логотипи, різних компаній.

          З кожним роком запальнички zippo оновлюють асортимент своєї продукції, але незмінною залишається тільки конструкція запальнички. У нас в інтернет-магазині portfelchik.com.ua можна вибрати запальнички Zippo. Для вашої зручності вони розбиті на категорії. Про кожну з категорій можна ознайомитися про неї, увійшовши в зацікавила вас. З кожною із запальничок Zippo ви зможете ознайомитися окремо, де присутня її фото, відгуки, написані тільки нашими клієнтами, актуальні ціни та відео дозволяє побачити більш реальне зображення виробу. Для Вас не складе особливих зусиль придбати запальнички Zippo, зробивши замовлення на сайті або за телефонами вказаними в контактах. Наш колектив сподівається, що наше обслуговування та уважне ставлення до вас, дасть поштовх для того щоб Ви стали нашим постійним клієнтом.

Автор: Егор Филиппов